Pozvánka na rodinné setkání

Milá rodino, máme tu čest pozvat vás na velmi speciální oslavu, která se bude konat na počest 70. narozenin naší milované Boženy Brabencové. Toto setkání je připravováno jako překvapení, a proto vás žádáme, abyste o akci oslavence předem neinformovali.

Kdy: Sobota, 27. dubna, od 10:00 h

Kde: Vila Austerlitz, Československé Armády 362, Slavkov u Brna

Připravili jsme pro vás bohatý program, který zahrnuje:

Předání společného daru
Promítání starých fotek a videí
Vyprávění o rodinných vzpomínkách
Společný oběd- Focení
Posezení u hudby a zpěvu

Jako speciální dárek pro Boženu chceme vytvořit rodinnou knihu plnou vzpomínek, fotek a vzkazů od vás všech. Prosíme vás proto o spolupráci na tomto jedinečném dárku. Každý z vás může přispět osobním příspěvkem, ať už ve formě textu, fotografie nebo kresby.

Hudební talent je v naší rodině hojný, tak nezapomeňte vzít s sebou své hudební nástroje, abychom mohli společně zpívat a hrát.
Zároveň vás žádáme o potvrzení účasti na oslavě. Pokud byste si přáli zůstat přes noc, dejte nám vědět počet osob.

Prosíme o potvrzení vaší účasti do 15. dubna do přiloženého formuláře. Na e-mailovou adresu rasochova@enbra.cz posílejte vaše fotografie a příspěvky do společné knihy.

Pro jakékoliv další dotazy mi volejte na 737 212 766.

Těšíme se na společné chvíle plné radosti a vzpomínek.

S láskou a úctou
Jana

Podklady pro knihu

Podklady pro knihu

Ráda bych vytvořila rodinou knihu, která bude dar nejen pro Boženku, ale i pro nás všechny, jako vzpomínka na společné kořeny.

Zavzpomínejte na časy strávené s rodinou  a napište mi nějaký příběh nebo odpovězte na některé z otázek, které vám přikládám níže. Nebo si vzpomeňte na nějaký příběh, který jste prožili s Boženkou.

Máte staré i aktuální fotografie rodiny, vnoučat…, rodinné recepty či jiné historické a současné skvosty, kde ukážete jak žijete.

Budu ráda za jejich naskenování a poslání na e-mail nejpozději do 15. března.

Otázky pro knihu

Svoji účast/neúčast potvrďte