X. ročník ENBRA Golf Event se blíží!

Nenechte si ujít neopakovatelnou atmosféru a spoustu golfových zážitků v krásném prostředí 18-jamkového hřiště Austerlitz Golf Resort.

Malé ohlédnutí za minulým ročníkem
X. ročník ENBRA Golf Event se blíží!

X. ročník ENBRA Golf Event

ENBRA si Vás dovoluje pozvat na tradiční golfový den, který se letos bude konat již po deváté. I letos se sejdeme v krásném prostředí 18-jamkového hřiště Austerlitz Golf Resortu ve Slavkově u Brna.

Zkušení hráči se mohou těšit na golfový turnaj, začínající hráči pak na golfovou akademii s profesionálním trenérem. 31. května bude velkou výzvou 🙂 a my se na ni moc těšíme.

Čeká Vás setkání s přáteli a známými, vynikající atmosféra během celého dne a domů si budete odvážet kromě výher (někteří z Vás) hlavně spoustu nezapomenutelných zážitků (všichni).

Golfovému dni bude, jak už je dobrým zvykem, předcházet společenský večer ve Vile Austerlitz.

Program

1. 6. 2023 v 18:00
Společenský večer

Společenský večer s posezením u dobrého jídla a pití, ochutnávkou lahodných vín, živou muzikou a spoustou zábavy se bude konat na Vile Austerlitz ve Slavkově.

2. 6. 2023
Golfový turnaj

Již tradičně se sejdeme na golfovém hřišti ve Slavkově.  Na své si přijdou opět nejen zkušení hráči, ale i začátečníci, pro které bude připraven program v golfové akademii. Po skončení turnaje  slavnostně vyhlásíme vítěze jednotlivých kategorií.

Těšíme se na Vás

Jana a Karel Vlachovi

Kontakt