VIII. ročník ENBRA Golf Event se blíží!

Nenechte si ujít neopakovatelnou atmosféru a spoustu golfových zážitků v krásném prostředí 18-jamkového hřiště Austerlitz Golf Resort.

Malé ohlédnutí za minulým ročníkem
VIII. ročník ENBRA Golf Event se blíží!

VIII. ročník ENBRA Golf Event

16. září 2022

ENBRA si Vás dovoluje pozvat na tradiční golfový den, který se letos bude konat již po osmé, stejně jako loni v krásném prostředí 18-jamkového hřiště Austerlitz Golf Resortu ve Slavkově u Brna.

Zkušení hráči se mohou těšit na golfový turnaj, začínající hráči pak na golfovou akademii s profesionálním trenérem. 16. září bude velkou výzvou 🙂 a my se na ni moc těšíme.

Čeká Vás setkání s přáteli a známými, vynikající atmosféra během celého dne a domů si budete odvážet kromě výher (někteří z Vás) hlavně spoustu nezapomenutelných zážitků (všichni). 

Golfovému dni bude, jak už je dobrým zvykem, předcházet společenský večer ve Vile Austerlitz

Program

15. 9. 2022 v 18:00

Společenský večer

Společenský večer s posezením u dobrého jídla a pití, ochutnávkou lahodných vín, živou muzikou a spoustou zábavy se bude konat na Vile Austerlitz ve Slavkově.

16. 9. 2022

Golfový turnaj

Protože se nám prostředí golfového hřiště ve Slavkově loni osvědčilo, rozhodli jsme se i letos pro stejné místo konání. Na své si přijdou opět nejen zkušení hráči, ale i začátečníci, pro které bude připraven program v golfové akademii. Po skončení turnaje  slavnostně vyhlásíme vítěze jednotlivých kategorií. 

Těšíme se na Vás

Jana a Karel Vlachovi